DEN HELDER - Maandagmiddag heeft er omstreeks 15.50 uur een inval plaatsgevonden in een woning aan de Asterstraat in Den Helder. Er is bij de inval een persoon aangehouden, die onwel raakte en werd gereanimeerd door hulpverleners, zo meldt een woordvoerder van de Landelijke politie.


Meerdere leden van het arrestatieteam (Dienst Speciale Interventies) vielen de woning binnen en meteen werd ook de straat volledig afgesloten.

Het is momenteel nog onbekend waarom de inval plaats vond in de woning. In de straat staan meerdere ambulances en journalisten ter plaatse melden dat er een persoon gereanimeerd wordt.

De woordvoering van de politie-eenheid Noord-Holland wil niets kwijt over de zaak. Een woordvoerder van de eenheid Landelijke Expertise en Operaties meldt dat er bij het incident een man is aangehouden en bevestigt dat er inderdaad sprake is van een reanimatie. Over de huidige toestand van de persoon en wat er precies gebeurd is, is nog veel onduidelijk.