DEN HELDER - Internet biedt heel veel mogelijkheden. Je kunt informatie vinden over heel veel onderwerpen en het maakt het leven makkelijker, eenvoudiger en sneller. Maar wat als je dit ingewikkeld vind? In september gaat de gratis computercursus Klik & Tik. De basis weer van start in de bibliotheken van Den Helder. Tijdens deze cursussen leren de deelnemers op een laagdrempelige manier omgaan met de computer en het internet.
Klik & Tik. De basis
Tijdens deze cursus leer je op een laagdrempelige manier omgaan met de computer en het internet goed en veilig te gebruiken. Zo leer je stap voor stap digitale basisvaardigheden. Na het volgen van de cursus weet je hoe je omgaat met het apparaat, typen, het vinden van informatie op het internet en het versturen van een email. Je leert in jouw eigen tempo in een kleine groep en onder begeleiding. Ook is het mogelijk om thuis of in de bibliotheek zelf verder te oefenen met Klik en Tik.
Klik & Tik. Mobiel
Wil je beter leren omgaan met je mobiele telefoon? Doe dan mee met de gratis cursus Klik & Tik. Mobiel in de bibliotheek van Nieuw Den Helder. Je leert in kleine stappen hoe jouw telefoon werkt. Er zijn twee versies van de cursus: één voor iPhone en één voor Android. De cursus start op vrijdag 5 september.
Doe mee
Inschrijven voor een cursus kan op de website van de bibliotheek, aan de balie of via telefoonnummer 0223-623434. Je hoeft geen lid te zijn van de bibliotheek. De cursussen worden gegeven op computers van de bibliotheek. Meer informatie is te vinden op www.kopgroepbibliotheken.nl.