DEN HELDER - Met nog twee wedstrijden te gaan in de derde klasse heeft nummer twee HCSC een gat van zes punten geslagen naar de nummer drie SDOB door het onderlinge duel met 3-1 te winnen. De Helderse ploeg lijkt daarmee de juiste vorm te pakken te hebben voor het slot van de competitie en de nacompetitie.
Op De Dogger kwam de ploe van trainer John Dobma al snel op voorsprong door een eigen doelpunt. Na de rust scoorden Clifton Gorissen, vorige week al vier keer trefzeker tegen Reiger Boys, en Jonard Bernardina, verleden week eenmaal scorend, namens de Heldere ploeg. Tussen door wist Roy haars namens SDOB nog wel de eer te redden.
Komende zaterdag speelt HCSC de laatste uitwedstrijd van ditt seizoen bij EVC. Een week later wordt de competitie afgesloten met een thuisduel tegen EDO.